Hakkımızda

Kategori: Genel | 0

 Yollarda Güvendesiniz

İstanbul Oto Çekici, İstanbul Oto Kurtarma, İstanbul Oto Yol Yardım

Günlük yaşantının bir parçası olan araçlar, trafikte bazı durumlarda sıkıntı yaratarak, gidiş gelişleri kapatmaya yol açar. Seyir halindeki bir aracın yol ortasında aniden durması sonucu oto çekici çağrılarak, en yakın servise taşınması istenmektedir. Bu tür olaylarda araç sahibinin oto çekici firmasını aramasıyla, ya da trafik polisleriyle irtibatlı çalışan firmaların çağrılmasıyla olay yerine gelerek hizmet sunar.

            Oto kurtarıcı hizmetleri de, problemli araçların yola çıkmasıyla oluşan bozulmalarda ya da, araçların kaza sonucu kullanılamaz hale gelmesinde alınan hizmetlerdendir. Araçların istenilen adreslere götürülmesi, bunun için sağlam ya da bozuk olmaları oto çekici firmaları için önem taşımaz. Günün 24 saatinde hizmet veren firmalar, çekiciye ihtiyaç duyulması halinde telefonla hizmet istedikleri araç hakkındaki bilgilerle oto kurtarıcı çağırabilirler.

Telefondaki firma yetkilisi aracın neden yolda kaldığı ya da kaza şekli hakkında bilgi alarak istanbul oto çekici yönlendirmesinde gerekli olabilecek malzemelerle yönlendirme sağlar. Bazı durumlar için aracın örtülmesi, sarılması ya da bağlanması gerektiğinden, çekicilerde bu tür malzemeler de bulunmaktadır. Oto kurtarıcı uzman ekip ve kadrolarından oluştuğundan, her türlü durumda almaya geldiği aracı bulunduğu ortamdan alarak en yakın servise götürür. İstisnai durumlarda yol güzergâhını bilmeyen ya da en yakın benzin istasyonu, yerleşim yeri gibi alanlar hakkında bilgisi olmayanların yolda benzin bitmesi, lastik patlaması gibi durumları için oto yol yardım istemeleri gerekebilir.

Bulundukları yerleşim alanına en yakın yerden bildirdikleri adrese ulaşmak için olanca hızıyla hareket eden oto yol yardım ekibi, aracın durma sebebine göre yardımla olay yerine ulaşır. Bildirilenin aksine aracın hiçbir şekilde yolda hareket ettirilememesi durumunda, oto çekici ile en yakın tamir merkezine ulaştırılır. Basında gerek hızlı ve güven veren çalışmalarıyla, gerekse sakinleştirici ve olabilecek normal durum tavırlarıyla oto kurtarıcı hizmetleri övgülerle anılmaktadır.

İstanbul Oto Çekici, İstanbul Oto Kurtarma, İstanbul Oto Yol Yardım

Birçok olayda profesyonellikleri sayesinde, araçların zor durumdaki alanlardan oto kurtarıcı çalışanının özverili çalışmasıyla kurtulduğunu dile getiren müşteriler, telefonlarına firmanın bilgilerini kaydederek, olası durumlar için önlemini alır. Oto yol yardımı kaza, yolda kalma veya pert araçların çekilmesi dışında varılmak istenen adrese ulaşamama durumunda farklı yol bilgisi de sorulan firmalardandır. Yol yardımlarını gerek ofis içindeki telefon hizmetleriyle gerekse, araçlarıyla sunan firmalar, amaç olarak aynı düşünce ile hareket eder. Sadece araçların değil, insanların da yollarda mahsur kalmaması için araçla birlikte onların da ulaşımını sağlar.

Çalışma politikaları sürekli hizmet içerdiğinden, gece gündüz, bayram, tatil gibi kavramlar bu firmalarda pek geçerli değildir. Kendi araçlarının daimi ve hatasız hizmetleri için gerekli bakımları yaparak hizmet sağlayan istanbul oto yol yardım firmaları, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, vardiyalı çalışma sistemleriyle sürekli hizmet sağlar.

Zaman zaman yolda seyir halindeki araçlarda oluşabilecek ufak çaplı yangınlarda, kendi çabalarının yetersiz geleceğini düşünen kişiler, itfaiye ile birlikte oto yol yardım firmasından da destek isteyebilmektedir. Olay bölgesine yakın yerde bulunan oto yol yardım kimi zaman kendi çabalarını kullanarak, aracın bulunduğu kötü durumu engellemeye yeterli olmaktadır.

Bir Cevap Yazın