Selimiye Oto Çekici

Kategori: Genel | 0

Selimiye Oto Çekici

 Selimiye Oto Çekici, Selimiye Oto Kurtarma, Selimiye Oto Yol Yardım, Selimiye Çekici              Henüz şehri çıkmadan yoğun trafiğin içinde aracınız arıza yaptı. İnip kontrol ettiniz ancak Selimiye yol yardım servisi olmadan işin içinden çıkamayacağınızı anladınız. Hemen aklınıza evden çıkmadan internetten aldığınız Selimiye çekici firmasının telefon numarası geldi. Telefonu aradınız ve karşınıza Selimiye oto kurtarıcı firmasının sekreteri çıktı. Uygun bir üslup ve konuşma adabı ile aracınızın kaza yaptığı yeri öğrendi ve gönlünüzü rahatlatacak cümleler kurarak telefonu kapattı.

İstanbul’un güzide semtlerinden birinde oturuyorsunuz. İş yeriniz de aynı semtte veya başka bir semttedir. Yoğun ve stresli bir çalışma hayatınız var. Bu nedenle her haftanın bitimini sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Böyle haftalardan birini de tamamladıktan sonra her zamankinden farklı olarak hafta sonunu bu defa il dışında geçirmek istiyorsunuz. Yakında bulunan tatil beldelerinden birinde yazlık daireniz var veya villanız bulunuyor. Buraya giderek hafta sonunu geçirmek istiyorsunuz.

Yolda başınıza gelecekleri tahmin ederek tedbirli olmak istiyorsunuz. Bu nedenle aracınızda lazım olacak her nevi malzemeyi ve sağlık çantanızı kontrol edip aracınıza yerleştirdiniz. Hatta internetten çekici telefonlarını arayıp Selimiye çekici firmasının telefonunu da aldınız. Selimiye oto kurtarıcı firmasının sağladığı hizmetleri internet sitesinden kısaca okuduktan sonra hizmet sınırları dahilinde başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuzluktan korkmadan ve Selimiye Oto Çekici firmasının yanınızda olduğunu bilerek son hazırlıklarınızı da yaptıktan sonra yola çıktınız.

 Selimiye Oto Çekici, Selimiye Oto Kurtarma, Selimiye Oto Yol Yardım, Selimiye Çekici            Aradan fazla bir zaman geçmeden Selimiye Oto Çekici firmasına ait çekici aracı ile birlikte güler yüzlü çalışanlarının aracınıza doğru yaklaştığını gördünüz. Eğer aracınız bozulduğunda siz trafikteki araçlara karşı herhangi bir önlem almadıysanız Selimiye Yol yardım servisi önce gerekli tedbirleri alarak aracınızı Selimiye çekici firmasının güvenilir aracına yüklemek için diğer hazırlıklarını yapmaya başladı. Bu hazırlıkları yaparken aracın içindeki ailenizi de araçtan çıkartarak güvenli bir yerde beklettiler. Siz de kenardan ailenizle birlikte Selimiye oto kurtarıcı servisinin çalışmalarını hayranlıkla seyrediyorsunuz. Selimiye oto çekici firmasının çalışanları hızlı bir şekilde tüm marifetlerini göstererek aracı kısa zamanda uygun yerlerinden çekiciye yüklemek için uygun malzeme ile bağladılar.

           Selimiye oto çekici firmasının bu bağlama işi sırasında paniklediniz acaba araca hasar verilir mi diye ancak Malatya Yol yardım firmasının işinde uzman ve kullandığı malzemeyi en doğru şekilde kullanabilen çalışanlarının doğru anlatım ve telkinleri sayesinde aracınızın güvenli şekilde araca taşınacağından emin oldunuz. Otomobiliniz bağlandığı halatlarla Selimiye çekici araçlarına yüklenirken doğru yüklenme yöntemlerini en iyi şekilde uygulayan Selimiye oto çekici çalışanlarının yaklaşımı sayesinde son derece memnun kaldınız.

Aracınız en doğru şekilde, herhangi bir çarpmaya çizilmeye fırsat verilmeden Selimiye Yol Yardım firmasının çekici aracına yüklendikten sonra gitmesini istediğiniz yeri söylediniz. Daha sonra siz de çekici aracına binerek Selimiye çekici ile birlikte gideceğiniz yere kadar güvenli şekilde ulaştırıldınız.

Bir Cevap Yazın